1998'den Günümüze

1998 yılında tamamen yerli sermaye ile kurulan Rotalift; asansör kumanda panoları, kata getirme sistemleri, kuyu bilgi sistemleri, revizyon kutuları üretimi ile ticari faaliyetine başlamıştır. Üretim ve destek faaliyetlerini, İstanbul Anadolu yakası Ataşehir' de bulunan 2000m2 kapalı alana sahip işletmesinde sürdürmektedir.

Üretim kapasitesi gücü, karşılıklı kazanç odaklı ilişkileri ve teknik destek hizmetleri ile sektöründe lider ve öncü markadır.

Rotalift ürünleri; temelde Hp Mont, Arkel ve Mikrolift ürünleri kullanılarak üretilmektedir.

2001 yılından beri yerli iş ortaklarından Arkel ve Mikrolift firmalarının; 2016 yılından beri de yabancı iş ortaklarından Hp Mont firmasının üretim ve tedarik anlamında en güçlü bayisidir.

Rotalift

İç piyasada edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile 2016 yılında ihracat faaliyetlerine başlayan Rotalift, AB standartlarına uygun ürünlerini özellikle Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ihraç etmektedir.

24 Farklı Ülke

 
Rotalift
Rotalift Service

İş ortakları ile güven ve memnuniyet ilişkisi kurmayı, nitelikli müşteri portföyüne sahip olmayı ilke edinen Rotalift; sektöründeki büyüme ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yaptığı inovasyon çalışmaları ile hizmet ağını genişletmeye devam edecektir.