Placeholder image

Hakkımızda

1998 yılında tamamen yerli sermaye ile kurulan Rotalift; asansör kumanda panoları, kata getirme sistemleri, kuyu bilgi sistemleri, revizyon kutuları üretimi ile ticari faaliyetine başlamıştır. Üretim ve destek faaliyetlerini, İstanbul Anadolu yakası Ataşehir' de bulunan 2000m2 kapalı alana sahip işletmesinde sürdürmektedir.

Üretim kapasitesi gücü, karşılıklı kazanç odaklı ilişkileri ve teknik destek hizmetleri ile sektöründe lider ve öncü markadır.

Rotalift ürünleri; temelde Hp Mont, Arkel ve Mikrolift ürünleri kullanılarak üretilmektedir.

2001 yılından beri yerli iş ortaklarından Arkel ve Mikrolift firmalarının; 2016 yılından beri de yabancı iş ortaklarından Hp Mont firmasının üretim ve tedarik anlamında en güçlü bayisidir.

İç piyasada edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile 2016 yılında ihracat faaliyetlerine başlayan Rotalift, AB standartlarına uygun ürünlerini özellikle Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ihraç etmektedir.

İş ortakları ile güven ve memnuniyet ilişkisi kurmayı, nitelikli müşteri portföyüne sahip olmayı ilke edinen Rotalift; sektöründeki büyüme ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yaptığı inovasyon çalışmaları ile hizmet ağını genişletmeye devam edecektir.


Vizyon

Samimi ve güçlü bağlar kurduğu iş ortakları için; teknolojik gelişmelere ve evrensel standartlara uygun, güvenilir, rekabetçi ve beklenti karşılayıcı üretim yapmak.


Misyon

Ulusal ve uluslararası pazarda verimliliğini sürekli geliştirerek; Avrasya ve Afrika için en çok tercih edilen asansör kontrol panoları üreticisi olmak.ROTALİFT ASANSÖR KUMANDA SİST. SAN. TİC. ve PAZ. LTD. ŞTİ. AYSAD üyesidir.